Strona domowa > O Nas
galeria-nasze-przedszkole-przedszkole-Warszawa-zlobek-Warszawa-015_ng861.sw.500
galeria-nasze-przedszkole-przedszkole-Warszawa-zlobek-Warszawa-009_ng872.sw.500
galeria-nasze-przedszkole-przedszkole-Warszawa-zlobek-Warszawa-006_ng858.sw.500

Misją naszego przedszkola i żłobka jest stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie, będą kochane, wysłuchane i zrozumiane. Nie chcemy ich oceniać, ale zaakceptować ze wszystkimi ich wadami i zaletami, czyli tak jak w domu.

Pragniemy stworzyć atmosferę ogniska domowego i jednocześnie zapewnić edukację na jak najwyższym poziomie.

Chcemy, aby mieli Państwo poczucie, że zostawiają swój największy Skarb – dziecko, pod skrzydłami osób, które całe serce wkładają w pracę z dziećmi.

Naszym założeniem jest umożliwienie wszechstronnego rozwoju zainteresowań i zdolności.

Wszystkie poczynania edukacyjne nastawione są na stymulowanie indywidualnego rozwoju każdego dziecka zgodnie z jego możliwościami i umiejętnościami.

Podstawowym zadaniem placówki jest kształtowanie u dziecka szeroko pojętej samodzielności przejawiającej się w umiejętności radzenia sobie z problemami, kreatywnym myśleniu, twórczym postrzeganiu świata i nieustającym rozwoju potencjału dziecka.